Gül İnşaat A.Ş

İstanbul’un silueti 30 yıldır Gül İnşaat tecrübesi ile şekil alıyor. Güçlü mimari kimliği ile Gül İnşaat; insanımıza daha yaşanabilir ve standardı yüksek yaşam alanları sunuyor. Gül İnşaat, İstanbulluların yaşam tarzını yönlendiren ve hayata değer katan projeler üretmenin gururu ile çalışmaya devam ediyor.

Projeler: Loca İstanbul, Sofa Bahçeşehir, İş Mekan, Terrace Garden, Bakırköy Konakları, Yeşilköy Konakları, Metro Port, Colorist.

Gül İnşaat LTD.

30 Yıldır inşaat sektörünün önemli aktörlerinden biri Gül İnşaat Mehmet Gül tarafından kurulmuş ve şimdi 4 oğlu Ahmet Gül, Metin Gül, Çetin Gül ve Nedim Gül başarılı projelere imza atarak Gül İnşaatı yarınlara taşıyor.

Projeler: Kalekent, Perla Vista AVM, Riverside gokturk, Flyinn,Capacity AVM, Historia, Pelican Mall, Luxist, Vista Konakları, Ataköy Suit, Yasemin Konakları, Costa Residenza, Villa Mare, Hilal Konakları, Kubist, Alto Casa, Pelican Hill, Akretip.

Liv Yapı

1983 yılında inşaat sektöründe faaliyetlerine başlayan Şahin İnşaat 2013 yılında Livyapı ismiyle güncellenerek, nitelikli yapı anlayışını, kusursuz alt yapı sistemleriyle birleştirir, yılların deneyimini insana saygı ilkesiyle buluşturur. Livyapı, deneyimli gayrimenkul uzmanlarının rehberliğinde alıcı ve satıcının memnuniyetini gözeten ve gayrimenkul sektörüne profesyonel bir soluk getiren farklı hizmet anlayışını sürdürmektedir.

Projeler: Kalekent, Holiday Inn Express – Airport, liv marmara, liv buyukcekmece, Göktürk Suites, Loca İstanbul, Perla Vista AVM, Colorist, Büyükçekmece Konakları.

Gül Yapı

2005 yılında grup üyelerinden Gül İnşaat, Gültaş İnşaat ve Liv Yapı bir araya gelerek büyük ölçekli konut projeleri alanındaki çalışmalarını 'GülYapı' adı altında sürdürmeye başlamıştır. GülYapı kurulduğu günden bu yana nitelikli konut, büyük ölçekli iş merkezleri, alışveriş ve yaşam merkezleri gibi projeler geliştirmeye odaklanmıştır. İnşaat sektöründe güvenilirliği ve hizmet kalitesi ile öncü olmak, hem bugünün hem de geleceğin kuşaklarına doğal, çevre dostu yaşam alanları oluşturmak vizyonu ile GülYapı, bugüne kadar Rose Marine, Rose Marine Residence, Skyport, Otoport, İş Batı ve Kavaklı Konakları gibi başarılı projelere imza atmıştır.

Projeler: Rose Marine, Skyport, Kavaklı Konakları, İş Batı, Otoport, Gül Park Yaşam.